РЕАЛІТІ КВЕСТ
Мой заголовок
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Увага! Якщо протягом 5 хвилин ви не отримали квиток - перевірте папку "Спам" та "Промоакції"
Імя
Прізвище
Телефон
Почта
Ключ-код
Година віртуальної реальності
ID50
1
ключ-код
Послугу надає: Клуб віртуальної реальності Portal.
Адреса: вул. Лабораторна, 34/35
Кількість учасників: 1
Тривалість: 1 година
Обмеження: послугою можна скористатися з понеділка по п'ятницю з 12.00 до 18.00. Даною послугою один клієнт може скористатися тільки 1 раз. Квиток не сумується з іншими акціями та сертифікатами клубу.
Додаткові умови: послуга потребує попереднього запису не пізніше, ніж за 3 дні до дати її отримання, за телефоном, який буде зазначено на вашому квитку.
Опис послуги:
Якщо ви бажаєте переміститися з реальності до комп'ютерного світу, тоді ця послуга саме для вас. Відчуйте повне занурення за допомогою сучасних шоломів Oculus Rift та маніпуляторів для рук Oculus Touch. На тебе чекає не просто картинка з якісна картинка, а яскрава динамічна графіка з відчуттям реальної присутності у грі. Бездротові комфортні контролери дозволять взаємодіяти з предметами всередині віртуальної реальності. Берете контролер і ось ви вже у грі та тримаєте в руках руль автомобіля. В клубі є більше 20 ігор на вибір, таких як: AirMech Command, Arizona Sunshine, AudioShield, Batman Arkham VR, Dead Effect 2 VR, Fancy Skiing VR, Google Earth VR, Serious Sam VR. В клубі одночасно можуть грати 4 людини.
Дивитися відео тут.

Made on
Tilda