РЕАЛІТІ КВЕСТ
Мой заголовок
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Увага! Якщо протягом 5 хвилин ви не отримали квиток - перевірте папку "Спам" та "Промоакції"
Імя
Прізвище
Телефон
Почта
Ключ-код
Reality Kids
Шукаєте грошовитих клієнтів?
Ми наведемо їх до вас!
Краще спрямувати зусилля в тому напрямі, де є преміум-клієнти, ніж нескінченно намагатися "зачепити" аби-кого за допомогою знижок і купонів!
Що саме ми зробили?
Якщо ви готові один раз дати спробувати свої послуги і сервіс, то ми приведемо до вас найбільш платоспроможних клієнтів України!
Як це працює?
1
Клієнт бореться за наш рекламоносій
Наші партнери, компанії, які продають товари і послуги в сегментах "середній +" і "преміум", преміюють своїх клієнтів за лояльність нашим рекламоносієм.
2
Тому що наш рекламоносій це Крутий Подарунок
Подарунок - сертифікат Реаліті Квест, за допомогою якого клієнт зможе вибрати будь-які розваги для себе, компанії або своєї дитини в каталозі
Переглянути каталог
3
Подарунок справді Крутий!
На вибір пропонуються квитки в розважальні центри, кіно, освітні програми, майстер-класи, екскурсії та багато іншого. Середня вартість будь-якої послуги - 200-250 грн.
4
З одного боку - Подарунок, з іншого - Ваша реклама
Подарунковий сертифікат призведе на вашу територію найбільш ймовірного клієнта. Якщо він вже вибрав вашу послугу - значить вона йому цікава. Гроші у нього є, щоб продовжити співпрацю з вами!
Так виглядає подарунок Реаліті Квесту

Ми охоплюємо 150 000 клієнтів в Києві
Ми працюємо тільки з передовими компаніями, що зарекомендували себе на ринку і які вміють чітко сегментувати своїх клієнтів за рівнем платоспроможності:
З чого почати?
Придумайте свій подарунок
Це може бути ваша стандартна повна послуга або спеціально придуманий формат для таких клієнтів. Головне, щоб під час отримання даної послуги у клієнта сформувалося уявлення про рівень ваших послуг і сервісу.

Важливо, щоб ви підготували якісні фото / відео і супровідний текст для каталогу Реаліті Квесту, щоб викликати бажання спробувати саме ваш подарунок.

Всі послуги, які отримують учасники Реаліті Квесту в подарунок є безумовними і не повинні містити прихованих платежів і комісій!
Пройдіть просте навчання
Нам потрібно буде підписати стандартний договір і підготувати інструкції для вас і вашого персоналу. Перевірка і погашення кодів подарунків - справа проста. Досить встановити на комп'ютері або смартфоні адміністратора месенджер Telegram!
Головне! Зацікавте клієнта!
Дуже важливо, щоб в момент першого візиту ви огорнули турботою цього клієнта. Адже від його перших вражень залежить - чи стане він вашим постійним клієнтом і буде рекомендувати вас своїм друзям і близьким!
+38 068 118 81 31
clubpetit@gmail.com
вул. Межигірська, 82а
Київ
Made on
Tilda