РЕАЛІТІ КВЕСТ
" /> Мой заголовок содержание страницы
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Увага! Якщо протягом 5 хвилин ви не отримали квиток - перевірте папку "Спам"
Імя
Прізвище
Телефон
Почта
Ключ-код
Таємниці будинку Лібермана
ID83
1
ключ-код
Послугу надає: Київський Код
Адреса: зустріч біля вул. Банкова, 2, вхід до будинку Лібермана
Кількість учасників: 1
Тривалість: 2,5 години
Обмеження: до екскурсії не допускаються відвідувачі в стані алкогольного сп'яніння. Для відвідування екскурсії обов'язково зручно вдягніться (вибирайте одяг і взуття, які не шкода забруднити, на деяких ділянках екскурсії це можливо), взуйтеся в спортивне зручне взуття. Даною послугою можна скористатися 1 раз на 30 днів
Додаткові умови: перед отриманням послуги перегляньте найближчі екскурсії на сайті. Послуга потребує попереднього запису не пізніше, ніж за 1 день до дати її отримання, за телефоном, який буде зазначено на вашому квитку.
Опис послуги:
З позаминулого століття збереглися інтер'єри, ліпні стелі, кахельні печі ... Екскурсоводи, проходячи повз, оповідають про розсувну стелюв одній з кімнат (Ліберман, як правовірний єврей, на свято Суккот жив у курені під відкритим небом, але при цьому не залишав будинкової молитовні). А ми не тільки поговоримо, ми потрапимо всередину, побачимо всю цю пишність і навіть заглянемо в знамениту молитовню Лібермана! Побувавши всередині, ви переконаєтеся, що внутрішнє оздоблення з'єднується із зовнішньою ліпниною в єдиний ансамбль, а деякі збереглися в інтер'єрах підказки не дають засумніватися, що у всьому цьому зашифровано певне послання - не до кінця зрозуміле, але безсумнівне. Також ми пройдемося по Інститутській вулиці, поговоримо про символи і родзинки будівлі Нацбанку, про Будинку небіжчиків, про знаменитого езотерика, що жив на Інститутській і про багато іншого в центрі Києва, що приховано від неуважного і нетямущого очі.
Made on
Tilda