РЕАЛІТІ КВЕСТ
Мой заголовок
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Увага! Якщо протягом 5 хвилин ви не отримали квиток - перевірте папку "Спам" та "Промоакції"
Імя
Прізвище
Телефон
Почта
Ключ-код
Урок живопису
ID98
1
ключ-код
Послугу надає: Творча студія "Безмежність"
Адреса: вул. М. Стельмаха, 10А, 5-й пов., к. 517
Кількість учасників: 1
Тривалість: 2 години
Обмеження: заняття проходять в групах до 6 чоловік. Графік занять: вівторок о 19.00, четвер о 19.00, п'ятниця о 17.00 та 19.00, субота о 13.30 та 16.00, неділя о12.30. Важливо! Один клієнт може скористатися тільки одним пробним уроком з усього набору творчої студії "Безмежність" і тільки один раз.
Додаткові умови: послуга потребує попереднього запису не пізніше, ніж за 2 дні до дати її отримання, за телефоном, який буде зазначено на вашому квитку.
Опис послуги:
Якщо ви мріяли намалювати картину або просто навчитися живопису, тоді ця послуга саме для вас. На уроці вам пропонується обрати техніку живопису - масло, пастель, акварель, та картину, яку ви будете малювати. Під керівництвом досвідченого майстра ви зможете не тільки створити власний шедевр, а й отримати необхідні базові навички у живописі. Вік учасників: від 9 років та дорослі. Урок живопису,тривалість 2 години.Вибір нескладного сюжету та живопис на полотні 18*24(полотно іншого формату можна придбати на місці)Якщо обирається складний сюжет ,то можна додатково відвідати уже на іншому уроці з оплатою повної вартості
Made on
Tilda