РЕАЛІТІ КВЕСТ
" /> Мой заголовок содержание страницы
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Увага! Якщо протягом 5 хвилин ви не отримали квиток - перевірте папку "Спам"
Імя
Прізвище
Телефон
Почта
Ключ-код
Знижка 50% на доставку води "Краплинка"
ID151
1
ключ-код
Послугу надає: Вода питна "Краплинка"
Адреса: м. Київ
Кількість учасників: 1
Обмеження: квиток поширюється на доставку 2-х бутлів води (18,9 л об'ємом) зі знижкою в 50% (за 75 грн.) в одній доставці. Даною послугою один клієнт може скористатися 1 раз на 30 днів.
Додаткові умови: послуга потребує попереднього замовлення за телефоном, який будет зазначено у вашому квитку. Якщо у вас є порожні бутлі у гарному стані, але іншої ТМ, заберемо на заміну. Якщо бутлів не має, клієнт сплачує заставу за кожен бутель згідно нашого прайсу. Додаткове обладнання (кулер, помпа та ін.) - в даний квиток не входить і за потреби сплачується клієнтом згідно нашого прайсу.
Опис послуги:
Бажаєте спробувати наш сервіс та нашу воду? Чекаємо з нетерпінням. Дана послуга розповсюджується на доставку 2-х бутлів води (18,9 л об'ємом) в одній доставці. Якщо у вас є порожні бутлі у гарному стані, але іншої ТМ, заберемо на заміну. Якщо бутлів не має, клієнт сплачує заставу за кожен бутель згідно нашого прайсу. Додаткове обладнання (кулер, помпа та ін.) - в даний квиток не входить і за потреби сплачується клієнтом згідно нашого прайсу.
Made on
Tilda